Tozlu Giyim Etek Modelleri

Tozlu Giyim Etek Modelleri
15 Mart 2017 tarihinde eklendi, 796 kez okundu.

Yaz geliyor, etekler gardıroplarımızdaki yerlerini almaya şimdiden başladı. Ünlü giyim markası Tozlu giyim de tozlu.com daki internet adresinde birbirinden şık ve güzel etek modellerini biz etek seven kadınlar için en uygun fiyatlarla sergilemeye devam ediyor.Soğuk geçen kış aylarından sonra o özlediğimiz etekleri giymenin zamanı geldi.

Etekten giymekten vazgeçemeyen, etek giymenin pantolondan daha şık bir görüntüye sahip olacaklarını düşünen kadınlar sayıca oldukça fazladır.Çoğu kadın kışın etek giymeye mesafeli yaklaşıp, etek giyebilmek için bahar, yaz aylarını bekliyorlar.

İnce, uzun hatlara sahip kadınların giymesi gereken etekler

Mini kısa, orta boyda kesilmiş ya da ayak bileğinde biten ve yırtmacı derin şekilde olan etekleri giyebilirler. Uzun giyilen etekler ayak bileğinizi tamamen örtmemelidir.

Kısa ve toplu kadınların giymesi gereken etekler

Kısa ve tombul kadınlar için etek giymek bazen zor olabiliyor.Olması gereken etek boyu diz üstünde biten etekler.Uzun boyu olan etekler giymemelisiniz.

Tozlu.com da bel lastikli etek modelleri,çiçek desenli etek modelleri,  dantel detaylı etek modelleri, pile detaylı etek modelleri,  laser kesimli etek modelleri, cepli etek modelleri, arka fermuarlı etek modelleri, kalem etek modelleri, bel kemerli etek modelleri,  ön düğmeli etek modelleri, çizgili ön düğmeli etek modelleri,  bel kuşaklı etek modelleri, salopet askılı etek modelleri,  desenli bel lastikli etek modelleri, kemerli kot etek modelleri, çizgili etek modelleri, geometrik etek modelleri gibi birbirinden farklı modellerde birbirinden farklı renk seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git